KRISTAPS ZUTIS
--:-- --:--

Fails nav atrasts

 

KRISTAPS ZUTIS

Kristaps Zutis. Viņš netic romantikai un Titāniku sauc par šausmu filmu, bet zina, ka otrdienas vakari kādreiz piederēja Rozemundei Pilčerei. Savukārt, kā vienu no riebīgākajām sajūtām dzīvē min reizi, kad otram cilvēkam salauzis sirdi.

“Vai sāp arī vīrietim?

RENĀRS ZELTIŅŠ
--:-- --:--

Fails nav atrasts

 

RENĀRS ZELTIŅŠ

Renārs Zeltiņš. No aktīva randiņu perioda pus gada garumā līdz liktenīgajam Džordža Klūnija skatienam kādā Rīgas kafejnīcā, kurā visi dzirdēja kā uz pirmo randiņu aicina kādu dāmu, kuru nu jau sauc par savu sievu. Drosmīgs, neatlaidīgs, pēc vārda kabatā nav jāmeklē. Vienīgais jautājums, kurā viņam vajadzēja sekundi lai apdomātos, bija par to kādu attiecību padomu dotu meitai. 

“Kā starp visiem nepalaist garām savējo?


JĀNIS ZEĻĢIS
--:-- --:--

Fails nav atrasts

 

JĀNIS ZEĻĢIS

Zeļģis. Jānis Zeļģis. Viņa stāsts par iepazīšanos ar viņa, nu jau šobrīd līgavu, ir tas, kuru parasti cilvēki dalītu tikai ar tuvākajiem. Viņš par to runā ar cieņu, bet laimīgām acīm ar skatu uz nākotni. Par to kā spēt saredzēt un pieņemt, ka īstais cilvēks nav tas ar kuru esi tajā brīdī kopā un drosmi rīkoties.

“Mīlestība ar prātu vai sirdi?”

ANDREJS ZITMANIS
--:-- --:--

Fails nav atrasts

 

ANDREJS ZITMANIS

Andrejs Reinis Zitmanis. Viņš ar cīņu biedriem, draugiem jeb grupu Sudden Lights drīz dosies viņu lielākajā ekskursijā līdz šim - pārstāvēt Latviju Eirovīzijā. Pa vidu visam, sarunā par to kas kopīgs klarnetes otrajai rindai, autobusam un Andreja sievai, un kāpēc ērģelniecēm kāzu repertuārā vajag sagatvot vairāk par vienu dziesmu.

“Vai mīlestībai vajag laiku?”


ANDRIS BULIS
--:-- --:--

Fails nav atrasts

 

ANDRIS BULIS

Andris Bulis. Plašāk pazīstams kā aktieris, raidījumu vadītājs, sarunas laikā piedēvējām arī ārsta profesiju, tomēr kad iepazinās ar sievu, bija vidusskolnieks no Salacgrīvas.
Par pirmajiem attiecību padomiem dēlam un mīlestības transformāciju - vai mīlestība kādreiz beidzas?

“Cik ilga ir mīlestība?”

Spotify Facebook Twitter Instagram tiktok