Radio TEV

3, 2, 1 - STARTS!

Skaties raidījumus RADIO TEV Youtube kanālā!Mūziķu intervijas:


Eksperta komentārs:


Iepazīsti 3, 2, 1 - STARTS mūzikas ekspertus:

Guntars Račs no izdevniecības "MicRec", kas ir nozares līderis Latvijā kopš 1992.gada kad pirmo reizi tika izdots ieraksts ar "MicRec" zīmolu. Izdevniecības mākslinieku vidū ir visas lielākās latviešu popmūzikas, rokmūzikas un deju mūzikas zvaigznes, piemēram, Raimonds Pauls, Prāta Vētra, Līvi, Tumsa, Opus Pro, Aisha un daudzi citi.

Pasaulē lielākās biznesa kompānijas "Universal Music" Baltija pārstāve Sabīne Brice. Starp citu, Radio TEV ēterā dzirdamā jaunā dziedātāja Patrisha (dziesma "Es varu būt tā") ir pirmā Latvijas dziedātāja, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar "Universal Music" mūzikas izdevniecību. To pārstāv tādi mākslinieki kā "The Weeknd", Ariana Grande, Sems Smits, "The Rolling Stones", Braens Adams un citi. 

 "Prāta vētra" bijusī menedžere Guna Zučika, kas šobrīd pārstāv ierakstu kompāniju "Sony Music", kas ir viena no trim lielākajām mūzikas kompānijām pasaulē un strādā ar simtiem mūziķu no visas pasaules. Šobrīd uzņēmums strādā ar Latvijā labi pazīstām grupām – "Instrumenti", "Carnival Youth", "The Sound Poets" – kā arī ar citiem mūziķiem, māksliniekiem un mūzikas projektiem.


Raidījums "3, 2, 1 - STARTS!" tapis sadarbībā ar NEPLP sabiedriskā pasūtījuma ietvaros. 

Meklē raidījumu video arhīvu šeit!

Spotify Facebook Twitter Instagram tiktok