Radio TEV

STARTA PAKA

Trešdienās Radio TEV ēterā no 11:00 – 16:00

Noklausies iepriekšējo #StartaPaka raidījumu ierakstus!Iepazīsti latviešu jaunos māksliniekus Radio TEV ēterā katru trešdienu no 11:00 – 16:00!

Iesaki, kuru jauno mūziķi Tu vēlies dzirdēt Radio TEV STARTA PAKĀ, sociālajos tīklos lietojot mirkļbirku #StartaPaka

Klausītājs izvēlas!
Klaudija Bērziņa - Dark Blue
Klaudija Bērziņa - Pieces
Klaudija Bērziņa - The Wild
Created with Poll Maker

Intervijas ar jaunajiem muzikālajiem talantiem klausies šeit:Iepazīsties ar mūzikas ekspertu komentāriem par jaunajiem muzikālajiem talantiem:Iepazīsti STARTA PAKA mūzikas ekspertus:

Guntars Račs no izdevniecības "MicRec", kas ir nozares līderis Latvijā kopš 1992.gada kad pirmo reizi tika izdots ieraksts ar "MicRec" zīmolu. Izdevniecības mākslinieku vidū ir visas lielākās latviešu popmūzikas, rokmūzikas un deju mūzikas zvaigznes, piemēram, Raimonds Pauls, Prāta Vētra, Līvi, Tumsa, Opus Pro, Aisha un daudzi citi.

Pasaulē lielākās biznesa kompānijas "Universal Music" Baltija pārstāve Sabīne Brice. Starp citu, Radio TEV ēterā dzirdamā jaunā dziedātāja Patrisha (dziesma "Es varu būt tā") ir pirmā Latvijas dziedātāja, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar "Universal Music" mūzikas izdevniecību. To pārstāv tādi mākslinieki kā "The Weeknd", Ariana Grande, Sems Smits, "The Rolling Stones", Braens Adams un citi. 

 "Prāta vētra" bijusī menedžere Guna Zučika, kas šobrīd pārstāv ierakstu kompāniju "Sony Music", kas ir viena no trim lielākajām mūzikas kompānijām pasaulē un strādā ar simtiem mūziķu no visas pasaules. Šobrīd uzņēmums strādā ar Latvijā labi pazīstām grupām – "Instrumenti", "Carnival Youth", "The Sound Poets" – kā arī ar citiem mūziķiem, māksliniekiem un mūzikas projektiem.


Projektu "Starta paka" finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Starta paka" saturu atbild SIA “Radio TEV”.Spotify Facebook Twitter Instagram tiktok