Porziņģis pret Verpakovski

24.05.2016

Liepājas Olimpiskajā centrā 12. jūnijā notiks labdarība pasākums, basketbola šovs ar daudzu sporta zvaigžņu piedalīšanos.

Laukumā tiksies divas komandas, kuras vadīs divi draugi liepājnieki, basketbolists Kristaps Porziņģis un viena no Latvijas futbola spilgtākajām personībām - Māris Verpakovskis.

Abi komandu kapteiņi savās komandās pulcējuši kopā dažādas personības no dažādām sporta un izklaides nozarēm. Vēlmi piedalīties apstiprinājuši Valdis Valters, , Andris Bulis, Edgars Šneps, Renārs Kaupers, Anete Jēkabsone-Žogota, Jānis Jubalts, , Ineta Radēviča, Renārs Zeltiņš, Andris Keišs, Intars Rešetins,  un vēl citi.

Pasākumā spēles starplaikos paredzēti dažāda rakstura priekšnesumi un pārsteigumi, kā arī norisināsies labdarības izsole, kurā būs izdevība iegādāties dažādas ekskluzīvas lietas, kā piemēram abu kapteiņu spēles kreklus ar autogrāfiem.

Visi pasākuma ieņēmumi tiks novirzīti labdarībai, kuras pamatmērķis dot iespēju un palīdzēt Liepājas maznodrošināto ģimeņu bērniem nodarboties ar sportu. 


Facebook Draugiem Twitter Instagram