Meklē labu ģimenes ārstu

09.03.2016

Jau ceturto gadu žurnāls “Veselība” rīko svētkus ģimenes ārstiem, organizējot akciju “Meklējam labu ģimenes ārstu!”. Tās mērķis – pateikt publisku paldies par nesavtīgu darbu un izcilu attieksmi. 

“Ar lasītāju un ģimenes ārstu pacientu palīdzību vēlamies teikt paldies katram ārstam, kurš bijis pašaizliedzīgs, strādājis no visas sirds, darot pat vairāk, nekā prasa pienākums. Šodien ģimenes ārsts ir atbildīgs ne vien par mūsu fizisko, bet arī emocionālo veselību. Sajust, saprast, uzklausīt – to gaidām no patiešām laba ārsta", saka akcijas organizatori.

Žurnāls “Veselība” aicina uz īsu brīdi nolikt malā ikdienas darbus, aizmirst rūpes un veltīt nedaudz laika, lai izstāstītu mums par savu ģimenes ārstu un/vai ģimenes ārsta māsiņu.
To var izdarīt dažādos veidos – atsūtot vēstuli uz redakciju pa pastu uz adresi Andrejostas iela 4A, Rīga, LV-1045, ar norādi “Akcijai “Meklējam labu ģimenes ārstu!””; elektroniski uz e-pasta adresi: gimenesarsts@veseliba.lv; bet var arī aizpildīt anketu mājaslapā www.dienaszurnali.lv.

Tas prasīs tikai dažas minūtes, bet sagādās prieku un gandarījumu cilvēkam, kurš ir blakus neziņas pilnos brīžos, kad pašam vai kādam tuviniekam gadījies saslimt.
Facebook Draugiem Twitter Instagram