Sola palīdzēt ģimenēm, kuras pabalsta izmaiņu dēļ kļuvušas trūcīgākas

16.02.2016

Reaģējot uz medijos aktualizēto problēmu, kad ģimenes valsts pabalsta palielinājums iegrūdis daudzas ģimenes vēl lielākā trūkumā, labklājības ministrs Jānis Reirs sola labot situāciju un aicina pieteikties
Labklājības ministrijā visas tās ģimenes, kurām radusies līdzīga situācija.

Kā piemērs minamas ģimenes, kurās, palielinoties ģimenes valsts pabalstam, izrādās, ka tiek pārsniegta robeža, līdz kurai var kvalificēties trūcīgo statusam. Līdz ar to šīs ģimenes zaudē arī visu līdzšinējo pabalstu un kļūst stipri trūcīgākas nekā iepriekš.

Kā norādīja Reirs, viņš ar situāciju ir iepazinies un sola rīkoties. Glābiņš šajā situācijā ir jau izstrādāta programma valsts līmenī minimālo ienākumu līmeņa noteikšanai. 

Tāpēc, lai apzinātu iesaistītās pašvaldības un tur dzīvojošās ģimenes, kurām radusies šāda situācija, ministrs aicina visus, kuri cietuši no ģimenes valsts pabalsta palielināšanas, darīt to zināmu Labklājības ministrijai.

Ģimenes var zvanīt labklājības ministra palīdzei pa tālruni 67021600 vai rakstīt uz ministrijas e-pasta adresi lm@lm.gov.lv.Facebook Draugiem Twitter Instagram