VID piedāvā pārbaudīt čekus

16.12.2015

Iedzīvotāji aktīvi izrāda interesi par Valsts ieņēmuma dienesta  sākto akciju "Iemet čeku - mēs to pārbaudīsim!".

 VID ir izvietojis akcijas "Iemet čeku – mēs to pārbaudīsim!" kastes vēl vairākos VID klientu apkalpošanas centros. Šobrīd iemest savu čeku vai kvīti un pārliecināties par uzņēmuma godprātību iespējams kopumā 24 VID klientu apkalpošanas centros visā Latvijā. Čekus un kvītis var sūtīt arī uz e-pasta adresi: iemetceku@vid.gov.lv .

Akcijas "Iemet čeku – mēs to pārbaudīsim!" kastes ir pieejamas VID klientu apkalpošanas centros Rīgā, Jūrmalā, Ogrē, Jelgavā, Bauskā, Dobelē, Tukumā, Aizkrauklē, Limbažos, Gulbenē, Madonā, Valmierā, Alūksnē, Balvos, Daugavpilī, Jēkabpilī, Krāslavā, Ludzā, Preiļos, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Liepājā un Ventspilī.

Vienlaikus dienestā atzina, ka to, vai šī akcija būs devusi reālus rezultātus, varēs izvērtēt tad, kad būs apkopota informācija par visiem iesniegtajiem čekiem. Pēc tam arī tiks vērtēts, vai akciju turpināt arī pēc 31.decembra.

Jāatgādina, ka ēnu ekonomikas apkarošanas ietvaros VID šogad novembra beigās sāka akciju "Iemet čeku - mēs to pārbaudīsim!".

"Ņemot vērā uzņēmumu vidū aktuālo tendenci ļaunprātīgi iejaukties kases aparātu darbībā, samazinot to ieņēmumu apmēru, no kura būtu godprātīgi maksājami nodokļi valsts budžetā, VID aicina ikvienu iedzīvotāju iesaistīties cīņā ar šo nelikumīgo parādību un ēnu ekonomiku kopumā. Kopīgiem spēkiem vēršoties pret nodokļu nemaksātājiem, izdosies sekmēt nodokļu ieņēmumu pieaugumu valsts budžetā un tas mums visiem nozīmēs arvien kvalitatīvākus valsts sniegtos pakalpojumus," iepriekš norādīja dienestā.


Facebook Draugiem Twitter Instagram