Ekmanis: Uz Ameriku brauks visi trīs mūsu piloti

16.12.2015

"Mēs šogad esam tik labi, nevaram atļauties nebraukt uz Ziemeļamerikas posmiem," tā šodien Radio TEV atzina Latvijas Bobsleja un Skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis, atbildot uz jautājumu, kurš no pilotiem sastādīs kompāniju Oskaram Melbārdim pēc gadu mijas Pasaules kausa izcīņā. 

"Šogad divnieku konkurencē esam desmitniekā ar visiem trīs pilotiem. Nevaram Oskaru Ķibermani vai Uģi Žaļimu atstāt mājās, jāstartē visiem trīs," sacīja Ekmanis. Uz Ziemeļameriku tiks transportētas trīs divnieku kamanas, bet četrinieku - tikai divas, kas nozīmē, ka lēmums, kurš brauks ar četrinieku, vēl nav zināms. "Iespējams, rezultāti Siguldā liks trenerim Sandim Prūsim pieņemt lēmumu, kuram uzticēt vadīt četrinieku ASV," pauda Ekmanis.

Kā Radio TEV skaidroja Ekmanis, kamanu transports uz Ziemeļameriku ir ļoti dārgs, tāpēc šobrīd rocība neļaujot turp nogādāt visas trīs četrinieku kamanas.

Visas trīs labākās Latvijas bobsleja divnieku ekipāžas jau šajā nedēļas nogalē piedalīsies divos Eiropas kausa izcīņas posmos, kas pirmo reizi notiks Siguldas trasē.


Facebook Draugiem Twitter Instagram