Smiltene saņem balvu kā labākā Ghetto Games norises vieta

11.12.2015


9.decembrī notika Ghetto Games 7. Sezonas Gada balva, kurā Latvijā lielākās ielu kultūras un jauniešu kustības vadītājs Raimonds Elbakjans izteica pateicību sadarbības partneriem, tostarp 17 pašvaldībām. Par labāko Ghetto Games norises vietu 2015. gadā tika atzīta Smiltene.

Kā Smiltenes novada pašvaldībai atzīst “Ghetto Games” vadītājs R.Elbakjans, “Mēs iekšējā balsojumā nolēmām, ka Smiltene ir 2015. gada labākā norises vieta. To noteica vietējā iniciatīva, jo cilvēki ļoti iesaistās un uzņemšana vienmēr ir ļoti sirsnīga un cilvēcīga. Smiltene ir ļoti laba vieta tieši centrālā laukuma dēļ, kurā var organizēt lielas aktivitātes. Paldies Aldim Pukstam par aktivitāti un līdzdarbošanos pasākuma organizēšanā!”

Daudziem vēl spilgtā atmiņā palicis Smiltenes pilsētas svētku pasākums 2015.gada jūnijā, kad visas dienas garumā Baznīcas laukumā norisinājās spraigas basketbola un florbola komandu spēles, kā arī citas aktivitātes.

Ghetto Games sezonas noslēgumā balvu Smiltenes vārdā saņēma Smiltenes sporta kluba “Motonams” prezidents Aldis Puksts. “Balva ir negaidīta! Šī ir pirmā reize, kad šāda balva tiek pasniegta, iepriekš nekas tamlīdzīgs nav bijis. Smiltenes Ghetto Games ievērības ziņa noteikti nebija lielākās, bet organizatoriski ļoti sakārtotas. Tas bija pamatīgs komandas darbs, paldies visiem, kuri iesaistījās Ghetto Games organizēšanā!” saka Aldis.

11.decembrī A.Puksts pasniedza Smiltenes iegūto balvu Smiltenes novada domes priekšsēdētājam Gintam Kukainim. Aldis pateicas par sadarbību Smiltenes sporta klubam “Motonams”, Pārslai Jansonei, Ilzei Jēkabsonei, Jānis Šepteram, Smiltenes NKUP, Smiltenes “Klondaikai”, Smiltenes televīzijai, laikrakstam “Ziemeļlatvija” un citiem.

Ghetto šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.Facebook Draugiem Twitter Instagram