Šovakar pasaules iluzionistu cīņas par brīvu

9.10.2015.

Šovakar Rīgā viesosies vairāku valstu labākie iluzionisti, lai piedalītos vispasaules iluzionistu cīņā "Olybet MagicMania",  informēja pasākuma rīkotāja Dace Pecolli.

Pasākums sāksies plkst.19.30 "Olympic Voodoo Casino" telpās.

Desmit lieliski iluzionisti no 8 valstīm sacentīsies divās kategorijās - skatuves triki un tuvplāna triki.

Iluzionisti Pecolli ir veikuši rūpīgu atlasi, lai atvestu uz Latviju vienus no talantīgākajiem pasaules iluzionistiem. Izvēlē svarīgs faktors bija ne tikai profesionālā meistarība, bet arī oriģinalitāte.

Piemēram, iluzionists no Itālijas sava priekšnesuma laikā paliks augumā aizvien mazāks un mazāks, savukārt iluzionists no Beļģijas iejutīsies dīdžeja lomā un veiks neticamas manipulācijas ar mūzikas diskiem, savukārt dalībniece no Krievijas pārsteigs ar pasaulē populāriem ātrās tērpu transformācijas trikiem. Konkursā būs pārstāvēta arī Latvija.

Pecolli stāstīja, ka šis pasākums ir unikāls arī ar to, ka skatītājiem nebūs jāiegādājas ieejas biļete, galvenais būs smaids un parole "Olybet MagicMania". 

Pasākuma "Olybet MagicMania" laikā apmeklētājiem būs arī iespēja fotografēties kopā ar izcilā aktiera Šona Konerija oficiālo dubultnieku no Anglijas Niku Ričmondu, kā arī ļauties iluzionisma virtuoza no Dānijas Joahima Solberga maģiskajam valdzinājumam. Viņš ir biežs viesis Dānijas televīzijā, jo māk izcili manipulēt ne tikai ar priekšmetiem, bet arī ar cilvēku prātiem.


Facebook Draugiem Twitter Instagram