Doma laukumā notiks 3 dienu garš Džona Lenona festivāls

06.10.2015

No piektdienas līdz svētdienai Rīgā, Doma laukumā, norisināsies labdarības koncerts par godu leģendārās grupas "The Beatles" solista Džona Lenona 75 gadu jubilejai, kurā piedalīsies vairāk nekā 30 grupu un solistu. Trīs dienās mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Gruzijas savā interpretācijā izpildīs 108 Liverpūles četrinieka dziesmas.

Šādi koncerti norisināsies arī Liverpūlē, Londonā, Ņujorkā,Madridē, Maskavā un citās pilsētās, taču Rīga ir vienīgā pilsēta visā pasaulē, kura rīko triju dienu festivālu Džona Lenona piemiņai.

Rīkotāji uzsver, ka šis ir bezpeļņas pasākums, ieeja tajā ir bez maksas, tomēr rīkotāji aicina ziedot. Daļa no festivāla laikā saziedotajiem līdzekļiem tiks piešķirts jauno un talantīgo mākslinieku izstāžu rīkošanai.

"Galvenais šī pasākuma uzdevums - ar mūzikas palīdzību ikvienam atgādināt "The Beatles" filozofiju, kas mainīja visas pasaules redzējumu: "Esiet atvērti, esiet patiesi, esiet cienīgi, esiet sirsnīgi, mīliet un uzticieties"," saka festivāla organizatori.Facebook Draugiem Twitter Instagram