Aicina lūgties par dzīvību

23.09.2015

Latvijā kustība "Par dzīvību" sadarbībā ar citām organizācijām no šodienas līdz 1.novembrim organizē akciju "40 dienas dzīvībai". 
Šī ir starptautiskā akcija, kurai Latvija pievienosies otro gadu pēc kārtas.

Akcijas  mērķis ir lūgties par atvērtību dzīvībai tautā, stiprām un harmoniskām ģimenēm un katru jaunu dzīvību. Akcijas laikā būs ne tikai kopīgi lūgšanu brīži, bet arī sabiedrību informējošas tikšanās un lekcijas, kas palīdzēs dziļāk izprast dzīvības vērtību.
Akcijas starptautiskā devīze ir "Abortu beigu sākums", jo tās rīkotāju dziļākās ilgas ir, lai ikviens bērns pasaulē ienāktu gaidīts un tiktu mīlēts, lai vairs nebūtu vecāku, kuri nožēlo reiz veikto abortu, lai medicīnas personāls atbalstītu ģimenes bērna gaidīšanas laikā un atrunātu no nepārdomātiem soļiem. Akcija vienlaicīgi notiks vairākās pasaules valstīs.

Šodien plkst.16.40 notiks "Nedzimuša bērna krustaceļš" Rīgas Sv.Jēkaba katedrālē, bet vakarā interesenti ir aicināti uz "Iepazīšanās vakaru", kurā varēs izlozēt ārstu un kļūt par viņa "sargeņģeli", lūdzoties, lai viņš, sekojot savai sirdsapziņai, izvēlētos dzīvību.
25.septembra vakarā interesenti ir aicināti uz Svētās Terēzes no bērna Jēzus draudzi, kur sāksies lūgšanu un informatīva nedēļas nogale.

Akcijas laikā notiks trīs lūgšanu gājieni - 26.septembrī, 17.oktobrī, 31.oktobrī - uz Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu.
Tie ar misi plkst.8 sāksies Rīgas Svētā Alberta baznīcā, lūdzot svētību ārstiem, īpaši tiem, kuri ir atbildīgi par vēl nedzimušo bērnu piedzimšanu.


Facebook Draugiem Twitter Instagram