Lielo pilsētu stūri pārņem Jēkabpils

22.07.2019

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) biedru pārstāvju - republikas pilsētu domju priekšsēdētāju - kopsapulcē ir apstiprināts LLPA jaunais prezidents - Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps.

LLPA statūtos ir noteikts, ka rotācijas kārtībā biedrības prezidentūru pārņem nākamā pilsēta noteiktā kārtībā. 22. jūlijā notikušajā kopsapulcē LLPA prezidents - Jelgavas mērs Andris Rāviņš - nodeva prezidenta pilnvaras Aivaram Krapam.

“Ir iesākti vairāki nozīmīgi darbi, kas ir jāturpina. Vēlu jaunajam prezidentam enerģiju, profesionalitāti, stingru mugurkaulu pārstāvot lielo pilsētu, mūsu iedzīvotāju, intereses Latvijā, reģionā un visā Eiropā. Atceroties mūsu sen izveidoto saukli “Ja sāp vienam, sāp visiem!” darboties kopā, lai neviens izaicinājums nav par lielu un kopā tiek paveikti ievērojami darbi valsts labā,” LLPA līdzšinējais prezidents A.Rāviņš.

“Lielo pilsētu saimē Jēkabpils ir jau daudzus gadus, ir pienācis laiks uzņemties prezidentūras godu. Jēkabpils un es, mēs esam gatavi strādāt, pildīt izvirzītos uzdevumus, lai sasniegtu visus izvirzītos mērķus. Strādāt visu mūsu pilsētu iedzīvotāju labā!” gandarīts par jaunajiem pienākumiem ir jaunievēlētais LLPA prezidents A.Kraps.

Latvijas Lielo pilsētu asociācija dibināta 2001. gada 23. augustā, lai veidotu ciešāku sadarbību ekonomisko, saimniecisko kontaktu un kultūras jomā starp Latvijas Republikas lielo pilsētu pašvaldībām. LLPA biedri ir 9 lielākās Latvijas pilsētas - Daugavpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Ventspils, Valmiera un Jēkabpils.


Facebook Draugiem Twitter Instagram