Laika mašīnas un īpaši vilcieni festivāla LAMPA apmeklētājiem

27.06.2019

Sarunu festivāls LAMPA šogad Cēsu pils parkā norisināsies piekto reizi, un šī pasākuma viesu ērtībām nu jau tradicionāli tiek norīkoti papildu vilcieni gan no rīta uz Cēsīm, gan naktī atpakaļ uz Rīgu.

"Pasažieru vilciens" ir papildinājis vilcienu kustības sarakstu ar reisu, kurš sestdienas, 29. jūnija, rītā plkst. 8.55 aties no Rīgas un Cēsīs pienāks plkst. 10.43. Savukārt festivāla apmeklētājus atpakaļ uz Rīgu aizvedīs divi īpaši norīkoti vilcieni – piektdienas, 28. jūnija, vakarā no Cēsīm vilciens aties plkst. 23.45 un Rīgā ienāks plkst. 1.32, bet naktī no 29. uz 30.jūniju, pēc festivāla noslēguma, vilciens no Cēsīm aties plkst. 0.32 un Rīgā ienāks plkst. 2.19.

Pirms vilciena atiešanas biļešu tirdzniecības kase Cēsu stacijā 28. jūnijā tiks atvērta no plkst. 23.00, bet naktī no 29. uz 30. jūniju - no plkst. 00.01.

Apskatīt vilcienu kustības grafiku un ērti iegādāties biļetes ir iespējams gan "Pasažieru vilciena" mājaslapā, gan mobilajā lietotnē.

RADIO TEV savukārt par transportu nesatraucas, jo mums ir divas laika mašīnas, kuras festivāla apmeklētāji varēs izmēģināt piektdien un sestdien Cēsīs.

RADIO TEV laika mašīnas piedāvās doties divos drosmīgos ceļojumos. Lec iekšā vienā  mašīnā un dodies uz nākotni, lai visgodīgākajā un atklātākajā sarunā Tu tiktos ar savu nākotnes "es". Ja esi drošs, ka, skrienot līdzi nežēlīgajam sekunžu maratonam, Tev nav zudusi laika sajūta un proti labi plānot savu laiku – laižam ar otro laika mašīnu! Pārliecinies – vai laiks kontrolē Tevi, vai Tu – laiku. Saki drosmīgu "jā" laika mašīnai, un tev rokās būs atslēga jauniem piedzīvojumiem!


Facebook Draugiem Twitter Instagram