Pavasara emociju pelde

28.03.2019

31. martā plkst.12 ikviens cilvēks, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un reliģiskās pārliecības, tiek aicināts ierasties Lilastes pludmalē (pretī Ziemeļu ielai), lai piedalītos unikālā pasākumā Latvijā – pavasara emociju peldē „SWIMs 2019”. SWIMs – tas ir aizraujošs piedzīvojums, kurā tiekas pozitīvi un drosmīgi cilvēki, visi, kuri ir gatavi iziet ārpus komforta zonas, lai tur sastaptos ar neaizmirstamām emocijām. 

“Šī pasākuma būtība nav tikai dažu entuziastu vēlmē iebrist aukstā ūdenī, šis pasākums ir par drosmi, sevis “uzlaušanu” un mazu avantūru. Šai peldei ir arī gluži simboliska nozīmē –tā mēs vēlamies pamodināt sevi un līdzcilvēkus no “ziemas miega” un ielaist organismā pavasara enerģiju. Kā arī vēlreiz vēlamies vērst sabiedrības uzmanību uz šo lielisko veidu, kā uzmundrināt gan organismu, gan prātu, tā stiprinot imunitāti. Iesakām izmēģināt to SWIMā un, iespējams, vēlāk vēlēsieties pievērsties šim organisma norūdīšanas veidam regulāri,” pastāstīja pasākuma SWIMs 2019 organizatore Zanda Lazda. 

Peldētājus iesildīs trenere Marta Kešāne, kuras vadītie treniņi vienmēr ir emociju un dzīvesprieka piepildīti. Marta mudina ikvienu nenobīties, pārvarēt sevi, un mēģināt sadraudzēties ar aukstumu, pretī saņemot milzīgu enerģijas devu un pārsteidzošas sajūtas.

 “SWIMs ir kļuvis par manu iemīļotāko pavasara tradīciju. Tieši šeit pirms diviem gadiem sajutu to, kādu enerģiju un gandarījumu var sniegt peldes aukstā ūdenī, un, kopš tā laika, nevaru no šī ieraduma vairs atbrīvoties. Tāpēc nelaižu garām iespēju piebiedroties šajā mazliet trako salidojumā, kur pulcējas visi tie, kuriem nepatīk garlaicība un tie, kuri apzinās, ka mēs spējam izdarīt daudz vairāk nekā esam iedomājušies. Ne pēc vienas no aukstajām peldēm neesmu saskārusies ar saaukstēšanos vai tml., tieši otrādi – esmu uzņēmusi milzīgu daudzumu prieka vitamīnu. Tāpēc, ja Tev šobrīd dzīvē pietrūkst labu emociju, brauc uz SWIMu – tur to būs daudz,” piebiedroties pavasara peldei aicina SWIMs ikgadējā dalībniece Kristīne Grauziņa.

Visi dalībnieki tiek aicināti piedalīties arī netradicionālo peldēšanas kostīmu konkursā, kurā nav ne noteikumu, ne ierobežojumu. Esi ne tikai drosmīgs, bet arī pamanāms, un, iespējams, tieši Tu saņemsi īpašu dāvanu imunitātes un enerģijas uzturēšanai.
Pēc peldes būs arī garda tēja. 

Kā arī, sākot no plkst.14, visi dalībnieki tiek aicināti pulcēties kafejnīcā “Rocket Bean Roastery” (Miera ielā 29/3 Rīgā), kur būs iespēja tikties ar pasākuma organizatoriem, dalīties iespaidos, piedzīvojumos un pārdzīvojumos. 

Vairāk informācijas par pasākumu iespējams uzzināt šeit: http://ejuz.lv/swims19
Papildu informācijai: E-pasts: swims2018@gmail.com
Tālrunis.: 29797738, 26063286


Facebook Draugiem Twitter Instagram