Šī gada rallija sezona tiks atklāta Alūksnē

14.01.2019

Nedēļas nogalē startēs Alūksnes rallijs. “Rally Alūksne” ir skatītāju un sportistu iemīļots posms un notiek jau kopš 2011. gada.

Sezonas pirmās sacensības “Rally Alūksne 2019” ieplānotas divas dienas ar svinīgo atklāšanu piektdien, lai jau vakarā aizvadītu divus nakts ātrumposmus. Savukārt sestdien, visas dienas garumā paredzēti astoņi ātrumposmi.

Tieši Alūksne ir tā vieta Latvijā, kur visātrāk pieejami atbilstoši apstākļi, lai organizētu ziemas ralliju.

Rally Alūksne organizatori stāsta, ka vākamgad sacensībām Alūksnē apritēs desmit gadi, tāpēc lēnām jāsāk gatavoties jubilejas gadam.

Katru gadu  organizatori cenšas uzlabot savu sniegumu, domājot gan par sportistiem, gan skatītājiem. 
“Rally Alūksne 2019” būs jau ierastās vietas, gan arī zināms, ka būs jauni un iepriekš sacensībās nebraukti ceļu posmi.”

Rallijam Alūksnē pieteikušies pasaules un Eiropas līmeņa sportisti. 
Piemēram, aizvadītās sezonas absolūtā Latvijas rallija čempiona, ukraiņa Valerija Gorbana ekipāža no Eurolamp World Rally Team, kā arī 2018. gada sezonas Latvijas un Igaunijas čempioni EMV4 ieskaitē Emīls Blūms un Didzis Eglītis no Rallyworkshop komandas.
Tāpat uz starta līnijas redzēsim arī Eiropas rallija junioru čempionu Mārtiņu Sesku, kurš pirmo reizi sacensībās piedalīsies ar stūrmani Krišjāni Cauni. Viņi startēs zem LMT Autosporta akadēmijas karoga un, iespējams, tā būs vienīgā reize, kad viņus varēs redzēt Latvijā. Šogad viņi piedalīsies Pasaules rallija čempionātā junioru ieskaitē.
Par savu dalību Alūksnē paziņojis arī Pasaules rallija čempiona Petera Solberga dēls Olivers Solbergs, kurš plāno startēt ar jaudīgo VW Polo R5 automašīnu.

Plašāka informācija pieejama šeit


Facebook Draugiem Twitter Instagram