EIROPAS LAIKS - 11.augusts - vai Tu zini kas ir Parlamentariums

11.08.2015

Vasara ir īstens atvaļinājumu laiks, kad var tik daudz ko redzēt un protams, iemūžināt. 

Ja Tu  aizraujies ar fotogrāfēšanu,   Eiropas Parlaments aicina piedalīties  fotokonkursā, kas veltīts Eiropas gadam attīstībai. Iesūti savu foto, kas, Tavuprāt, vislabāk raksturo izsludināto tēmu, un varbūt tieši Tu novembrī dosieties uz Strasbūru, lai izveidotu fotoreportāžu par Parlamenta plenārsesiju.

Fotogrāfijas jāsūta līdz 30. augustam – te vairāk

Katru mēnesi no iesūtītajām fotogrāfijām Parlamenta redaktoru komiteja noteiks desmit labākās, no kurām izvēlēsies vienu mēneša favorītu. Katra mēneša favorīts kļūst par žūrijas balvas kandidātu. Balvas ieguvēji 2015. gada novembrī tiks uzaicināti uz Parlamenta plenārsesiju Strasbūrā.
Par jūnija tēmas "Ilgtspējīga zaļa izaugsme, pienācīgs darbs un uzņēmējdarbība" favorītu EP redaktoru komiteja izraudzījusies 61 gadu vecās spānietes Natividadas Esmelas Camposas foto, kura attēloti strādnieki Briseles metro stacijā.
Augusta tēma ir “bērni un jaunieši”. 

Un vēl – lai arī Eiropas parlamenta deputāti ir atvaļinājumā, ikviens, kurš ir Briselē, aicināts apmeklēt Eiropas Parlamenta (EP) apmeklētāju centru "Parlamentarium". Apmeklētāju centrs ļaus gūt unikālu ieskatu EP deputātu darbā un izprast, kā tas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi.

Kopš centra atklāšanas 2011. gada oktobrī to ir apmeklējis jau vairāk nekā miljons cilvēku un ceļojumu tīmekļa vietne "Tripadvisor" to iekļāvusi Briseles interesantāko apskates objektu sarakstā.
Centra apmeklējums ir bez maksas un tas ir atvērts katru dienu. 

Informācija ir pieejama visās 24 Eiropas Savienības oficiālajās valodās, arī latviešu.
Šeit vari aplūkot Parlamentarium lapu


Facebook Draugiem Twitter Instagram