Latvijas “Grand Prix” balvas izcīņa motokrosā

8.05.2018.

12. un 13. maijā "Zelta Zirga" mototrasē Ķegumā jau devīto reizi notiks pasaules čempionāta posms motokrosā "MXGP of Latvia", kas pirmo reizi 27 gadu laikā sportisti sacīkstes aizvadīs, braucot pretējā virzienā tam, kāds bijis ierasts Ķeguma trasē.

Šogad latviešu līdzjutējus pasaules čempionātā priecē Pauls Jonass, kurš startē MX2 klasē.
Lai arī prestižajā MXGP klasē šogad nestartē neviens latviešu braucējs, Ķegumā uz starta redzēsim divus latviešu braucējus - Matīsu Karro un Tomu Macuku, kuri nolēmuši iepriecināt latviešu līdzjutējus.

Tāpat īkšķus būs jātur par vēl vairākiem latviešu sportistiem. EMX 125 klasē startēs Mairis Pumpurs un Ralfs Edgars Ozoliņš, bet EMX 250 klasē starp ātrākajiem Eiropas braucējiem redzēsim Kārli Sabuli, Tomasu Šileiku, Kristeru Drevinski un Arnoldu Sniķeri.

"MXGP of Latvia" norisināsies divas dienas. Sestdien, 12. maijā, no 8:00 līdz 13:00 notiks brīvie treniņbraucieni visām četrām klasēm - EMX125, EMX250, MX2, MXGP, bet vēlāk sekos MX2 un MXGP kvalifikācija.
Sestdiena tiks noslēgta ar EMX250 klases pirmo finālbraucienu. Tikmēr svētdien, 13. maijā, Ķegumā motori sāks rūkt jau plkst. 9:45, kad savas cīņas aizvadīs EMX125 un EMX250 klases braucēji. Kulminācija visam sekos no plkst. 13:00, kad trasē dosies MX2 un MXGP klases braucēji, kuri aizvadīs pa diviem finālbraucieniem.Facebook Draugiem Twitter Instagram