Sestdien motosezonas atklāšana

26.04.2018

Sestdien,  plkst. 13.00 notiks tradicionālais motosezonas atklāšanas pasākums pie tirdzniecības centra “Mols”. Atklāšanas dienā ikgadēji pulcējas vairāki tūkstoši motobraucēju, moto entuziastu un motosporta līdzjutēju, lai iepazītos ar jaunākajiem spēkratiem, motobraucēju ekipējumu un atzīmētu šīgada motosezonas sākumu.
 
Jau no plkst. 10.00  pie t/c “Mols” uz pirmo tradicionāli kopīgo braucienu pulcēsies motobraucēji gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Motosezonas atklāšana norisināsies konkursa “Latvijas Gada motocikls” ietvaros, kas tirdzniecības centrā notika visa aprīļa garumā. Arī sestdien ikgadējā konkursa noslēgumā visiem interesentiem, kuri to vēl nav paspējuši, būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem šī gada motociklu modeļiem, kā arī apskatīt izstādi “50 kubā”, kurā izvietoti Latvijā, motorūpnīcā “Sarkanā zvaigzne” ražoti retro motocikli. 
 
Motobraucēju pulcēšanās laikā piedalīsies somu rokrupa “Manzana”. Vēlāk motoparādes noslēgumā plkst. 14.00 grupa uzstāsies brīvdabas bezmaksas koncertā 11. novembra krastmalā.
 
Plkst. 13.00 notiks motociklu parādes brauciens no t/c “Mols” līdz 11. novembra krastmalai. Brauciens sāksies no t/c “Mols” Krasta ielā 46 un dosies tālāk pa Dienvidu tiltu, Ziepniekkalna ielu, Mūkusalas ielu, Kuģu ielu, Trejādības ielu, Raņķa dambi, Balasta dambi, Vanšu tiltu, Valdemāra ielu, Kalpaka bulvāri, Pulkveža Brieža ielu, Hanzas ielu, Eksporta ielu uz 11. novembra krastmalu.
 
Pasākums ir paredzēts visiem interesentiem un norisinās bez maksas.
 


Facebook Draugiem Twitter Instagram