Nekustamo īpašumu konsultācijas apliecina, cik noderīgs ir profesionāļa padoms

1.03.2018.

Darījumos ar nekustamo īpašumu profesionāla nekustamā īpašuma aģenta palīdzība ir tikpat noderīga un šādu ekspertu padoms ir tikpat nozīmīgs un nepieciešams kā finanšu konsultantu palīdzība bankā.
Ar šādiem vārdiem pēc saņemtās konsultācijas no sertificētiem NĪ aģentiem atvadījās cilvēki, kas bija ieradušies uz tradicionālo Nekustamo īpašumu bezmaksas konsultāciju maratonu, kas notika 24. februārī.

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas LANĪDA organizēja bezmaksas konsultāciju maratonu par jautājumiem, saistītiem ar nekustamo īpašumu. Tā laikā interesentiem bija iespēja saņemt konsultācijas no kompetentiem ekspertiem: sertificētiem nekustamo īpašumu (NĪ) aģentiem, kā arī no finanšu jomas profesionāļiem.

Cilvēki pārsvarā interesējās par iespējām iegādāties dzīvokļus, bija jautājumi par kredīta saņemšanu, izteikti liela interese bija par jaunajiem projektiem Rīgā Imantā un Purvciemā.
Cilvēkiem bija ļoti konkrēti jautājumi, tāpat cilvēkiem joprojām aktuāls jautājums ir kopīpašums. 

Jau trešo gadu LANĪDA organizē Nekustamo īpašumu bezmaksas konsultāciju maratonu. Tas tradicionāli notiek divreiz gadā: februārī un septembrī.Facebook Draugiem Twitter Instagram