Siguldas kauss - tradīcijām bagātākās kalnu slēpotāju sacensības

28.02.2018

 1.martā Siguldas Pilsētas trasē norisināsies "Siguldas kauss 2018" kalnu slēpošanā un snovbordā, kas ir tradīcijām bagātākās un senākās kalnu slēpošanas sacensības Latvijā. Sacensības norisināsies līdz 4. martam.

„Siguldas kauss" var lepoties ar teju piecdesmit gadu senu vēsturi. Sacensības pirmo reizi pulcēja kalnu slēpotājus 1969.gadā, un kopš tā laika ir bijis populārs un apmeklēts ziemas sporta pasākums.

Šogad tiks gan ievērotas jau iemīļotas sacensību tradīcijas - nakts brauciens ar lapām, kalna karaļa un karalienes kronēšana un "Kišuro" balvas pasniegšana neveiksmīgākā kritiena īpašniekam, gan ieviestas jaunas - svinīga atklāšanas parāde, motociklu kalnā braukšanas šovs un gada lielākā "Apré-Ski" ballīte visiem dalībniekiem, viņu ģimenēm, draugiem, sadarbības partneriem un citiem interesentiem.

Ceturtdien sacensības uzsāks snovbordisti ar sacensībām milzu slalomā, savukārt kalnu slēpotāju sacensības ar kvalifikāciju milzu slalomā norisināsies 3. martā, kas arī noteiks vai sportists varēs piedalīties paralēlā slaloma sacensībās - 4.martā.


Facebook Draugiem Twitter Instagram