Latvijā pirmā YouTube realitātes šova rīkotāji aicina ņemt dalību filmēšanā

20.02.2018

Trešdien, 21.februārī Rīgā notiks starptautiskā YouTube projekta Meallions show kārtējās epizodes filmēšana, kur piedalīties aicināti visi interesenti.
Ja vēlaties savām acīm ieraudzīt, kā top pasaules mēroga realitātes šovs un pavadīt dienu radošā kompānijā, tad šis ir pasākums tieši Jums!

Filmēšana norisināsies no plkst.12 līdz plkst.15 Rīga, Maskavas iela 196, kur jau vairākas nedēļas norit dažādu valstu pārtikas uzņēmēju konkurss, tā uzvarētājs saņems 100 000 dolāru lielu naudas balvu.
Pašlaik ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja ņemt dalību realitātes šovā, kas nonāks pie miljoniem skatītāju visā pasaulē.
Šova viesiem būs iespēja ielūkoties filmēšanas procesā, kā arī degustēt produktus un vērot šova dalībnieku gatavošanos kārtējam konkursa uzdevumam.

Par projektu Meallions show:
Februārī un martā Rīgā notiks food-uzņēmējiem veltītā YouTube realitātes šova pirmās sezonas filmēšana. Šova balvu fonds ir 100 000 ASV dolāru. Meallions show piedalīsies jaunie uzņēmēji no visas pasaules, kurus apvieno inovatīvu pārtikas produktu idejas un apņemšanās iekļūt ar tiem globālajos pasaules tirgos.
5 nedēļu laikā 15 dalībnieki no Francijas, Lielbritānijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas un citām valstīm dzīvos Rīgas House of the Meallions - speciāli projekta vajadzībām aprīkotā mājā-studijā, sacentīsies uzņēmējdarbības prasmēs, mēģinās iekļūt finālā, lai cīnītos par galveno balvu un piedāvātu savu produktu pasaules tirgū.
Rīgā tiks filmētas pirmās deviņas šova epizodes, pēdējo trīs epizožu filmēšana notiks Ņujorkā, Londonā un Singapūrā.
Pirmās sezonas fināla cīņa notiks Singapūras ielu tirgos - dalībnieki veiks sava produkta izmēģinājuma tirdzniecību (tirgus testus).
Šovs tiks demonstrēts oficiālajā YouTube kanālā, paredzams, ka to noskatīsies 4 miljoni liela skatītāju auditorija.
Pirmā epizode nāks klajā 22. februārī.Facebook Draugiem Twitter Instagram