Studenti sarīko emocionālu pasākumu veco ļaužu pansionātā

16.11.2017

Par godu valsts svētkiem, trīs Biznesa augstskolas “Turība” studenti sarūpējuši svētkus Rīgas sociālās aprūpes centra “Mežciems” iedzīvotājiem, sarīkojot sirsnīgu pasākumu ar fotogrāfijām, muzikāliem priekšnesumiem un pansionāta iedzīvotāju stāstiem, kas pārvērsti audiovizuālā izstādē. 

Dienu pirms Lāčplēša dienas, patriotiskās noskaņās 14 drosmīgākie aprūpes centra iedzīvotāji sapulcējās uz pasākumu centra lielajā zālē, kurā studenti viņiem bija sarūpējuši fotosesiju un sarunas par Latviju ar gardām uzkodām un karstajiem  dzērieniem. 

Savukārt, šodien, 16. novembrī laipni aicināti novērtēt fotosesijas un sarunu gala iznākumu audiovizālā izstādē, bija visi aprūpes centra iedzīvotāji.
Pasākumā uzstājās šobrīd Latvijā populārākā dziedāšanas šova X Faktors mākslinieki Aivo Oskis un Edgars Kreilis, kā arī aprūpes centra iedzīvotāju ar pašsacerētu patriotisku dzejoli par Latviju. 

Pasākuma organizētāji stāsta, ka ideja radusies nejauši, bijusi sajūta, ka šoreiz ar labo darbu jāiepriecina vecie cilvēki: ”Ja bērni ir mūsu nākotne, tad vecie cilvēki ir mūsu pamats, un tikai uz spēcīgiem pamatiem var būvēt māju jeb nākotni,” tā par pasākuma pamatmērķi izsakās pasākuma organizētāji. 

Audiovizuālo izstādi iespējams apskatīt labdarības pasākuma Facebook lapā “Mūsu saknes – Latvija” vai arī aplūko to šeit.

Labdarības pasākumu atbalsta:
Biznesa augstskola “Turība”, LIDO, CIDO, Hanzas Maiznīca, Hotel Jurmala Spa, Kurzemes gaļsaimnieks, Starptautiskā kosmetoloģijas koledža.

Informatīvais atbalstītājs: Radio TEV


Facebook Draugiem Twitter Instagram