Skolēnus aicina teikt runu Latvijas dzimšanas dienā

4.10.2017.

Valsts prezidenta kanceleja aicina Latvijas skolu 5.- 12.klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā un uzrakstīt eseju vai izveidot video, kas veltīts tēmai "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā".

Desmit labāko darbu autoriem pirms Latvijas dzimšanas dienas būs iespēja tikties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un apmeklēt Valsts prezidenta rezidenci - Rīgas pili, bet trīs pirmo vietu ieguvējiem būs iespēja kopā ar Valsts prezidentu 18.novembrī Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas koncertā teikt savu uzrunu visai Latvijai.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu patriotismu un pilsonisko līdzdalību, kā arī sekmēt skolēnu interesi par Latvijas valstiskumu un Valsts prezidenta institūciju.

Vērtējot darbus, tiks ņemta vērā autora vai skolēnu komandas radošā ideja, darba oriģinalitāte un darba atbilstība konkursa tēmai.

Darbus skolēni aicināti iesniegt līdz 23.oktobrim.

Rakstiskās esejas jāsūta uz e-pasta adresi "konkurss@president.lv", norādot konkursa dalībnieka vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, kontakttālruņa numuru un e-pasta adresi.
Video nepieciešams ielādēt kādā no failu glabāšanas pakalpojumu sniedzēju sistēmām un attiecīgo saiti kopā ar konkursa dalībnieku vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, kontakttālruņa numuru un e-pasta adresi nosūtīt uz e-pastu "konkurss@president.lv".


Facebook Draugiem Twitter Instagram