Šodien valsts pārvaldēs notiek atvērto durvju diena

29.09.2017

Šodien visā Latvijā notiks tradicionālā valsts pārvaldes atvērto durvju diena, kuras laikā ikvienam interesentam būs iespēja ne tikai iepazīt valsts institūciju ikdienu, bet arī uzzināt, kas ir sabiedrības līdzdalība un kā kļūt par atbildīgu un aktīvu pilsoni.

Pasākuma programma ir veidota tā, lai Rīgā un reģionu pilsētās parādītu iestāžu ikdienas darbus un to piedāvātos pakalpojumus no radošāka skatupunkta. Turklāt šāds pasākums dos iespēju jauniešiem iepazīt savas nākotnes profesijas, ja viņi nolēmuši strādāt sabiedrības labā.

Tā, piemēram, Ministru kabinetā būs iespēja iepazīt ierēdņu darba specifiku .

KNAB sniegs iespēju iepazīt izmeklētāju darba ikdienu. Iekšlietu ministrija jauniešiem piedāvās divas izglītojošas lekcijas par to, kā notiek narkotiku apkarošana un kādi ir cilvēku tirdzniecības riski.

Kā ierasts, šajā dienā apmeklētājiem atvērti būs visi Valsts policijas iecirkņi gan Rīgā, gan reģionos.

Arī visās 92 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta daļās un posteņos visas dienas garumā ugunsdzēsēji glābēji ne tikai izrādīs depo un tehniku, bet arī pastāstīs un atgādinās par ugunsdrošību un pareizu rīcību ārkārtas situācijās.

Kultūras ministrijā šogad stāstīs par Latvijas Kultūras kanona papildināšanas iespējām. Tāpat būs atvērti liela daļa ministrijas pakļautībā esošo muzeju.

Arī Satiksmes ministrija interesentiem sagatavojusi īpašu piedāvājumu. 


Facebook Draugiem Twitter Instagram