Arī mākslinieki un sportisti būs politiķi

5.06.2017.

Pēc Nacionālās basketbola asociācijas sezonas mājās atgriezies Kristaps Porziņģis un pirmoreiz mūžā piedalījās pašvaldību  vēlēšanās, taču izvēles grūtības 21 gadu vecajam sportistam nav radušās. 

Porziņģis apliecināja uzticību un novēlēja panākumus pašreizējam futbola kluba "Liepāja/Mogo" prezidentam Mārim Verpakovskim.
Pašvaldību vēlēšanās Verpakovskis bija iekļauts Liepājas partijas sarakstā,un tur viņš tika iekļauts ar sev ierasto devīto numuru gluži kā futbola komandā.
Ar devīto numuru Verpakovskis savulaik spēlēja gan Latvijas valstsvienībā, gan noslēdza karjeru klubu līmenī.

Vēl vairāki mākslinieki un sportisti nākamos 4 gadus izvēlējušies saistīt ar vietvarām - visticamāk, hokejists Miķelis Rēdlihs būs Ozolnieku novada domes deputāts, savukārt basketboliste Anete Jēkabsone - Žogota varētu kļūt par Rīgas domes deputāti. Tāpat Rīgā domē iekļuvusi  kādreizējā televīzijas žurnāliste Regīna Ločmele-Luņova, kura gan savulaik ir paguvusi pabūt arī Saeimas deputātes amatā, režisors un kādreizējas Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, kā arī dzejniece un skolotāja Iveta Ratinīka,  operdziedātāja Evita Zālīte-Grosa un dzejniece Eva Mārtuža.

Jūrmalā par deputāti no  ievēlēta kultūras socioloģe Dagmāra Beitnere-Le Galla.

Tikmēr Ērgļu novada domes vēlēšanās veiksmīgi startēja televīzijas raidījumu vadītājs Māris Olte.

Latvijas pašvaldībās visvairāk būs pārstāvēta nacionālā apvienība ""Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"" , kā arī Zaļo un zemnieku savienība  un Latvijas Zemnieku savienība.

 


Facebook Draugiem Twitter Instagram