Mazā princese jau diktē modi

3.05.2017.

Kembridžas hercogienes Keitas tērpu izvēlei seko līdzi teju visā pasaulē, taču izrādās, ka arī viņas meita princese Šarlote diktē bērnu modes noteikumus.

Vakar mazā princese Šarlote nosvinēja dzimšanas dienu.
Neilgi pirms viņas jubilejas Bekingemas pils pārstāvji publicēja oficiālo fotogrāfiju, kurā Šarlote bija tērpusies dzeltenas krāsas jaciņā ar zilām aitiņām.

Ārvalstu mediji ziņo, ka zīmola «John Lewis» dzeltenās krāsa jaciņa, kurā Šarlote redzama oficiālajā attēlā, esot pilnībā izpārdota. Uzņēmums vēsta, ka šī jaka tika izpārdota neilgi pēc tam, kad princeses fotogrāfija tika publicēta internetā.

«Jown Lewis» mājaslapā tā bija nopērkama par 10 sterliņu mārciņām (apmēram 11 eiro). Tāpat neilgi pēc tam dzeltenā jaciņa tika pārdota arī «eBay» vietnē, kur tās cena sasniegusi jau 18 sterliņu mārciņas (apmēram 21 eiro), ziņo Lielbritānijas medijs «The Independent».

Tomēr šī nav pirmā reize, kad  arī citi vecāki savus bērnus sāka ģērbt tieši tā, kā ģērbjas mazā princese,    Pagājušajā gadā, kad arī tika publicētas princeses oficiālās jubilejas fotogrāfijas, ātri vien tika izpārdota arī zīmola «Olivier Baby & Kids» kašmira jaciņa.

Arī brīdī, kad piedzima Šarlotes brālis princis Džordž, tauta vēlējās uzvilkt saviem bērniem mugurā to, kas bija Džordžam. 


Facebook Draugiem Twitter Instagram