Piedalies konkursā un dabū āra basketbola grozu savai skolai

3.04.2017.

Basketbola klubs “VEF Rīga” sadarbībā ar "Rietumu Bankas labdarības fondu"  līdz 31.maijam aicina Latvijas skolēnus piedalīties konkursā un iegūt savai skolai āra basketbola grozu. Kopumā tiks dāvināti seši grozi - trīs skolām Latvijas reģionos un trīs Rīgā.

Projekta mērķis ir popularizēt basketbolu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī aktīvu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū.

 Ir divi veidi, kā piedalīties konkursā:

1.  sociālajos tīklos publicē foto vai video, tekstā minot savu skolu, iemeslu, kāpēc tā ir pelnījusi āra basketbolu grozu, kā arī pievienojot haštagu #vefgrozs. Piemēram: "Manai skolai X ir nepieciešams #vefgrozs, jo ...");

2.  sūti pieteikumu vēstuli uz e-pastu info@vefriga.com vai pa pastu uz adresi Blaumaņa ielā 36-9, Rīgā, LV-1011 ar norādi “#vefgrozskonkursam”.

Groza ieguvējus noteiks sacensība sociālajos tīklos Instagram, Twitter, Facebook un iesūtītās vēstules, kā arī vērtējums no žūrijas komisijas, ko veidos "VEF Rīga" un "Rietumu Bankas labdarības fonda" pārstāvji.

Vērtējot pieteikumus sociālajos tīklos, tiks ņemts vērā arī foto, video radošums un oriģinalitāte, kā arī sociālo tīklu lietotāju atbalsts - "patīk" (like) skaits pie konkrētās publikācijas sociālajos tīkos.
Foto, video vai vēstulē jābūt paskaidrotai nepieciešamībai pēc basketbola groza, piemēram, attēlojot pašreizējā groza stāvokli, vai vietu, kur šobrīd basketbola groza nav, bet to vēlētos uzstādīt.

Konkursā var pieteikties skolēni no 1. līdz 12. klasei, piedaloties gan klasei kopā, gan individuāli.
Ar žūrijas vērtēšanas kritērijiem un konkursa nolikumu var iepazīties šeit.Facebook Draugiem Twitter Instagram