Mācies teātra mākslu

6.03.2017.

Martā turpinās uzņemšana Dramaturgu teātra 17.aktiermeistarības studijā, kas darbu sāks aprīlī.

Nodarbības studijā vadīs teātra galvenais režisors, dramaturgs un skatuves mākslas pedagogs Hermanis Paukšs, kas gandrīz četrdesmit gadus nodarbojas ne vien ar režiju un rakstniecību, bet arī ar teātra pedagoģiju.
Paukšs ir izveidojis un turpina pilnveidot efektīvu aktieru apmācības sistēmu.

Saskaņā ar Dramaturgu teātra tradīcijām studijā tiek uzņemti visi interesenti, kas to vēlas un ir sasnieguši 14 gadu vecumu - bez iestājeksāmeniem vai citiem priekšnoteikumiem. Studijas dalībnieku maksimālais vecums nav noteikts.

Mācību programma organizēta tā, lai katrs, kuram ir vēlēšanās iemācīties brīvi kustēties, sadzirdami un saprotami runāt, uzstāties lielas auditorijas priekšā, iegūtu šīs iemaņas. Ne visi, kas atnāk uz studiju, pēc tās beigšanas plāno nopietni nodarboties ar teātri. Liela daļa audzēkņu vēlas paaugstināt savas izredzes citās profesijās, apgūstot iemaņas valdīt pār sevi, pārvarēt kautrību, nedrošību un uztraukumu atbildīgos brīžos, nezaudēt vēsu prātu kritiskās situācijās, bet citi apmeklē nodarbības, lai patīkamā gaisotnē emocionāli izlādētos pēc saspringta ikdienas darba.

Mācību process studijā ilgst 18 mēnešus.

Pieteikšanās un dalībnieku reģistrācija notiek pie studijas vadītāja Paukša, rakstot uz e-pasta adresi "hermanis.paukss@gmail.com".
Pieteikumā interesentam jānorāda savs vārds, uzvārds, e-pasta adrese un tālruņa numurs.


Facebook Draugiem Twitter Instagram