Smiltenes novada aktualitātes

8.11.2016.4. novembrī Smiltenes pilsētas Kultūras centrā jau otro gadu notika pasākums “Smiltenes novada uzņēmējs”, lai pateiktos vietējiem uzņēmumiem par ieguldījumu novada attīstībā.

Smiltenes novads ir viens no vadošajiem uzņēmējdarbībā Vidzemes reģionā, un uzņēmumi aizvien vairāk nostiprina savas pozīcijas un turpina izaugsmi.

Kā trīs lielākie nodokļu maksātāji Smiltenes novada domes apbalvojumus saņēma SIA “Firma Madara 89”, SIA“8CBR” (viens no vecākajiem un lielākajiem ceļu un tiltu būves uzņēmumiem Latvijā), kā arī SIA “TROLL Smiltene” (viens  no lielākajiem mēbeļu ražotājiem Latvijā).

***

18. novembrī plkst.18.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centra lielajā zālē norisināsies svinīgais Valsts svētku pasākums "Mans zelts ir mana tauta!”. Pasākuma pirmajā daļā tradicionāli tiks pasniegti Smiltenes novada domes apbalvojumi astoņās nominācijās, kā arī deviņi goda un divi pateicības raksti. 
Pasākumu vadīs izcilais Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe.

***

26. novembrī plkst.18.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā norisinās jauktā kora “Vidzemīte” jubilejas koncerts “Pāri domām, pāri skaņām…”. Šogad koris svin savu 35 gadu jubileju.
Kora diriģentes ir Dzidra Jēkabsone un Baiba Žēbina, koncertmeistare - IngaStrazdiņa. Ieeja koncertā ir bez maksas.


Facebook Draugiem Twitter Instagram