Dziesminieku labdarības koncerts

4.11.2016.Latvijā zināmākie un iemīļotākie dziesminieki sniegs koncertu, lai atbalstītu dabas saimniecību "Lielkrūzes", kuru 21.oktobrī piemeklēja ugunsnelaime.

Koncerts notiks  15.novembrī plkst.19:00 koka ēku renovācijas centrā "Koka Rīga" (Rīgā, Krāsotāju ielā 12).
"Lielkrūzes" ir Latvijas Dziesminieku un tautas saieta mājvieta, 2017.gada 29.-30.jūlijā plānots dziesminieku astotais saiets, kura norisi šobrīd apdraud uguns nodarītie postījumi Lielkrūžu saimniecībā. 

Lai "Lielkrūzes" joprojām būtu skaistākā vieta Saietam, tiek organizēts koncerts "Tu vari, tu proti siltumu dot".
Tajā uzstāsies Latvijas pazīstamākie dziesminieki, kas vēlās atbalstīt "Lielkrūzes" : Haralds Sīmanis, Varis Vētra, Ēriks Loks, Elīna Līce, Egons Pičners (EgA), Kārlis Kazāks, Anita Zambere un Helvijs Kārkliņš, Dinārs Gulbis, Vilnis Punka, Valdis Atāls, Mikus Frišfelds, Uldis Ozols, Arnis Miltiņš, Uldis Kākulis un citi.
Ieeja koncertā būs par ziedojumiem uguns postījumu seku likvidēšanai un Lielkrūžu ēku atjaunošanai.
Ziedojumu varēs veikt uz vietas skaidras un neskaidras naudas veidā.

Atbalstīt d/s "Lielkrūzes" atjaunošanu var arī: 

1. Ziedojot 
a) z/s "Lielkrūzes" kontā ar norādi "Ziedojums z/s Lielkrūzes - ugunsgrēka seku likvidēšanai": Z/S LIELKRŪZES, Reģ.nr. 44101020098, AS SEB banka, LV87UNLA0004000643377, UNLALV2X 
b) Caur palidzesim.lv labdarības organizāciju ar norādi: "Ziedojums Dolmaņu ģimenei ugunsgrēka seku likvidēšanai": Nodibinājums “PALĪDZĒSIM.LV”, Reģ.nr.40008137568, AS SEB banka, LV90UNLA0050013761397, UNLALV2X

2. Piedaloties talkās, ko "Lielkrūzes" izsludina savā facebook lapā https://www.facebook.com/lielkruzes

Dabas saimniecība "Lielkrūzes" ir daudzu valsts mēroga konkursu dalībniece – laureāte,  2015.gadā tām piešķirta kultūras zīme „Latviskais mantojums” par Piebalgas ainavas un kultūrvides uzturēšanu. Saimniecība izveidota Vidzemei raksturīgā ainavā, kur latviskās, tradicionālās ēkas harmoniski izkārtotas dabas vidē. Saimniecībā notiek izglītojoši semināri un pasākumi latviskā garā. "Latvijas Dziesminieku un tautas saiets" ir lielākais un vienīgais pasākums, kas jau septiņus gadus vienā vietā un laikā kopā pulcējis dziesminiekus un viņu klausītājus no visas Latvijas. Ik gadu trīs dienu garumā, vairākos koncertos skan gan jaunatklāto, gan tautā zināmo un mīlēto dziesminieku dziesmas, top jaunas tautas dziesmas, satiekoties dziesminiekiem ar dzejniekiem, notiek meistarklases. Saietos piedalījušies vairāk kā 200 dziesminieki un dzejnieki. Vairāku dziesminieku, mūziķu un muzikālo apvienību skatuves darbība aizsākusies tieši šeit. 

Ja ikviens, kas reiz smēlis spēku un iedvesmu Lielkrūzēs, dāvās to šai Vietai tagad, tā atdzims vēl skaistāka un spēcīgāka. Mēs katrs varam atbalstīt un pielikt savu varēšanu, lai mūsu mājvieta un Latvija taptu labāka. Ticam, daram un ESAM!
Koncertu organizē iniciatīvas grupa sadarbībā ar "Vislatvijas Dziesminieku un Tautas saieta fonds".

Koordinatore Ilze Kalna, tālr.25677787, dziesminieki@saiets.lv, www.saiets.lv


Facebook Draugiem Twitter Instagram